26-річна лучанка здобула другу медаль у кар'єрі на чемпіонаті Європи

Молода спортсменка з Луцька на чемпіонаті Європи у дисципліні “крос-кантрі” випередила німкеню та зайняла почесне друге місце. Чемпіонат з маунтенбайку проходив у чеському місті Брно та завершився вчора, 28 липня. Далі про це розповідає lutski.info

Срібна медаль стала другою медаллю чемпіонатів Європи у кар’єрі Яни Беломоїної, першу, золоту, вона здобула ще у 2017 році. Цьогоріч луцька велогонщиця відстала від швейцарки Йоланде Нефф на 2 хвилини 52 секунди, тож посіла друге місце в чемпіонаті. На третьому місці опинилася німкеня Елізабет Брандау.

Яна Беломоїна

Окрім Яни, у цьогорічному чемпіонаті Європи з маунтенбайку взяли участь також Ірина Попова, Катерина Набережна та Ірина Слободян, які посіли двадцять третє, двадцять дев’яте та тридцять третє місце  відповідно.

Довідково: маунтенбайк – один із видів велоспорту, де учасники змагаються на гірських велосипедах. Дефініція “маунтенбайк” є похідною від англійського слова “mountainbike”, що в перекладі означає “гірський велосипед”. Цей екстремальний вид спорту поділяється на: крос-кантрі, дьорт, швидкісний спуск, дуал, паралельний слалом, фрірайд та байкер-крос. Однак, олімпійським видом спорту на сьогодні вважають лише крос-кантрі.